Sposób na domowe jacuzzi

Poznaj sposób na domowe jacuzzi!

Witaj serdecznie!

W ostatnim mailu obiecałem Ci, że opiszę domową metodę na hydromasaż. Nie powiedziałem Ci całej prawdy…

Domowe metody kojarzą się z amatorskimi i mało skutecznymi sposobami, tymczasem ja chcę Ci opowiedzieć o bardzo profesjonalnym rozwiązaniu. Ciekawy? Otóż w ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się maty ozonowe, które pomagają w zwalczaniu wielu groźnych schorzeń, do których możemy zaliczyć:

 • schorzenia kręgosłupa,

 • bóle i schorzenia reumatyczne (artroza, artretyzm, choroba Bechterowa, artretyzm pochodzenia reumatycznego, reumatyzm tkanek miękkich),

 • uszkodzenia chrząstek międzykręgowych,

 • zaburzenia krążenia (wysokie lub niskie ciśnienie, zaburzenia ukrwienia, miażdżyca tętnic, żylaki),

 • zaburzenia trawienia, zaparcia,

 • zapalenie stawów,

 • choroby skóry (leczenie ran, czyraki, owrzodzenia – np. nóg, egzemy, łuszczyca, infekcje skóry – np. grzybica, odleżyny),

 • skaleczenia,

 • ból mięśni (np. po wysiłku sportowym),

 • choroby układu nerwowego (bezsenność i zaburzenia snu, zespół chronicznego zmęczenia, zespół wyczerpania, następstwa stresu, stany pobudzenia, neurozy, depresje),

 • choroby układu oddechowego (przeziębienie, nieżyt oskrzeli, astma, osoby obłożnie chore),

 • choroby narządów ruchu,

 • zmęczenie, stresy, napięcia nerwowe,

 • nadwaga i cellulit,

 • hydromasaż pomaga także poprawić ogólne zdrowie i samopoczucie (po przebytych chorobach – rekonwalescencja, hartowanie i wzmocnienie układu odpornościowego, dolegliwości wieku przekwitania, migrena).

Klikając na link poniżej znajdziesz tabele, które podpowiedzą Ci, jaki czas, temperaturę wody i olejki zapachowe stosować lecząc konkretne schorzenie. Jest to prawdziwa kopalnia wiedzy o możliwościach hydromasażu – polecam! Kliknij i sprawdź sam:

http://www.ulgadlakregoslupa.pl/Wiedza/Maty-ozonowe-poradnik.html

Mata ozonowa w prosty sposób zapewni Ci hydromasaż w Twojej łazience. Kładzie się ją na spodzie wanny, a obok stawia niewielkie urządzenie – generator, który dostarcza do maty powietrze. Im lepsza mata, tym silniejszy i bardziej skuteczny masaż. Maty tego typu pasują do każdego modelu wanny. Pod linkiem zamieszczonym powyżej znajdziesz praktyczne wskazówki, na co zwrócić uwagę przed zakupem maty ozonowej. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś – kliknij teraz i przeczytaj.

Hydromasaż, oprócz skutecznej profilaktyki, zapewni Ci wiele przyjemności. Dlaczego do jego wykonania polecam Ci maty ozonowe?

 1. Możesz zafundować sobie hydromasaż kiedy tylko chcesz.

 2. Masz pod ręką najbardziej skuteczny sposób na rozluźnienie po stresującym dniu.

 3. Hydromasaż skutecznie pomaga zlikwidować bóle pleców i kręgosłupa, a także wielu innych, często bardzo groźnych i trudnych do wyleczenia schorzeń.

 4. Niewielkim kosztem możesz mieć profesjonalne urządzenie, dzięki któremu nie będziesz musiał wychodzić z domu na masaż do masażysty czy na basen.

 5. Doskonale nadają się do leczenia przewlekłych schorzeń, przy których zabiegi musimy powtarzać bardzo często – przy niektórych schorzeniach nawet 7 dni w tygodniu.

 6. Nie musisz inwestować w drogą i trudną w utrzymaniu wannę z hydromasażem. Ponadto w takiej wannie nie możesz używać olejków i soli, ponieważ mogą uszkodzić mechanizm.

 7. Chwila relaksu w wannie po prostu zmusi Cię do zamknięcia oczu, rozluźnienia, chwili dla siebie i odprężenia psychicznego.

 8. Do kąpieli możesz dodawać różne olejki zapachowe, które zwiększają skuteczność masażu przy konkretnym schorzeniu.

 9. Maty są łatwe w czyszczeniu i eksploatacji.

 10. Mają dodatkowe funkcje, takie jak: regulacja temperatury wody, światłoterapia, system oczyszczania powietrza, masaż wibracyjny, kilkanaście zakodowanych programów terapeutycznych (zmienianych za pomocą pilota).

Zapomniałem o najważniejszym! Maty ozonowe wytwarzają ozon, który ma wspaniałe właściwości zdrowotne. Aktywny tlen sprawia, że skóra jest bardziej podatna na absorbowanie dostarczanych substancji odżywczych. Ozon znany jest jako środek bakteriobójczy i grzybobójczy. Oczyszcza, odkaża, przyspiesza gojenie ran, odleżyn i innych chorób skóry.

Zapraszam do zakupów w moim sklepie pod adresem:

http://www.ulgadlakregoslupa.pl/Sklep/Maty-do-hydromasazu/

Artur Nowakowski
Twój sprzymierzeniec w walce
z dolegliwościami kręgosłupa.
Właściciel sklepu UlgaDlaKregoslupa.pl

Dodaj swój komentarz:

Treść komentarza:

Twój podpis: